Hakkımızda

A-plas Genel Otomotiv Mamulleri San. tik. GİBİ. üç farklı lokasyonda toplam 48.000 m2 alanda 800 çalışanı ile plastik enjeksiyon, ekstrüzyon, şişirme, ultrasonik kaynak, boya, krom kaplama vb. tüm üretim hatlarında en son teknolojileri kullanarak iç, dış ve kaporta altı plastik parçalar üretmektedir.

A-plas, plastik üretim hatlarında 110 tondan 3200 tona kadar 58 adet enjeksiyon makinesi, şişirme hatlarında 11 adet şişirme makinesi ve ayrıca otomotiv sanayinde 2 adet robotik, 1 adet manuel boya hattı ve 1 adet krom elektrokaplama hattı ile hizmet vermektedir.

A-plas tarafından OEM'lere üretilen parçalar, Kuzey Amerika, İngiltere, İspanya, Brezilya, Rusya, Hindistan vb. dünyanın otomotiv sektörünün önde gelen firmalarına teslim edilmekte ve bu başarı gelişmeye olan inancımızı her geçen gün artırmaktadır. güne göre

A-plas, kuruluşundan bu yana Türkiye'de ilk kez birçok proje geliştirmiştir, bunlardan bazıları yerel olarak tampon kalıp üretimi ve JIS sistemi ile tampon teslimi, ızgarada krom elektrokaplama ve sıcak damgalama elmas ızgara etkisidir.

A-plas, FSS (tam hizmet tedarikçisi) ve ortak tasarım tedarikçisi olarak hizmet vermekte olup, bu kapsamda OEM'ler tarafından akredite edilmiş kimya laboratuvarı, fizik laboratuvarı, krom laboratuvarı ve boya laboratuvarları bulunmaktadır. A-plas laboratuvarları, ürün geliştirme sürecindeki tüm ürün ve süreç testlerini yapma kabiliyetine sahiptir. Ar-Ge Merkezimiz 2018 yılı başında kurulacaktır.

tr_TRTürkçe