Arif AĞAOĞLU

Sayın Müşteri,

37 yıl önce, yaklaşık 20 yıl çalıştığım Otomotiv OEM'in Tier 1 tedarikçisi olmayı hayal ettim. Geriye dönüp baktığımda rüyanın gerçek olduğunu gördüm.

A-Plas, üç fabrikası ile otomotiv endüstrisinin anavatanı ABD de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki değerli müşterilerine hizmet verirken, gelmiş geçmiş en dinamik ve rekabetin en zorlu sektörünün tüm beklentilerini karşılamaktadır.

En gurur verici olan ise A-Plas'ın konumunu güçlendirip büyütürken, Türkiye'de ilkleri hayata geçirerek sektörde öncü bir role sahip olmasıdır.

Üretimden baskıya FSS ve Ortak Tasarım zihniyetine, Kanban'dan JIT ve JIS'e, en karmaşık ve estetik parçalardan Tampon sistemleri gibi basit parçalara, Yakıt Doldurma Kapaklarına, yıkama tanklarından birkaç krom, boya içeren Gövde Yan Kalıplarına kadar A-Plas, Türkiye'de çok çeşitli farklı üretim tekniklerini tek çatı altında sunan tek üreticidir.

A-Plas, kendini işine adamış yetenekli insan kaynağı ile toplam müşteri memnuniyetinin önemini bilir ve müşterisinden gelen tüm teknik kaliteli lojistik & çevre taleplerini başarı ile karşılar.

Sizi büyüyen bu markayı keşfetmeye davet ediyoruz; Partneriniz olmak isteyen A-Plas.

Saygılarımla

Arif AĞAOĞLU

Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı

tr_TRTürkçe